Gösterilen sonuç sayısı: 25

Veteriner Muayene Masası

Veteriner muayene masası seçeneklerimiz paslanmaz, tek motorlu ve iki motorlu özellikleri içermektedir size en uygun olanı seçiniz.

İndirim!
3.450
İndirim!
5.850
İndirim!
7.340
7.850
İndirim!
10.390
İndirim!
12.140
14.340
İndirim!
21.550
26.500

Veteriner muayene masası veteriner muayene işlemlerinin usulüne uygun olarak yapılması noktasında hayati bir önem taşımaktadır. Bir veteriner için veteriner muayene masası en önemli araç gereçten biri olarak bilinmektedir.

Bilindiği üzere evcil hayvan besleyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. İnsanların en büyük dostu olan hayvanların zaman içerisinde birtakım sağlık sorunlarıyla karşılaşmasına rastlanmaktadır.

Bu noktada, bizler hasta olduğumuzda nasıl doktora gidiyorsak hayvanların da veterinere götürülmesi şart olmaktadır. Veteriner olarak çalışanların ofislerinde veya muayenehanelerinde birtakım eşyaların olması gerekir. İşte bunlardan bir tanesi veteriner muayene masası.

Veteriner Muayene Masası Fiyatları

Veteriner olarak görev yapan kişiler veteriner muayene masası fiyatı sorusu bulunmaktadır. Ancak, fiyatların genel olarak uygun olduğunu söylemeliyiz. Sayfamızda yer alan ve serum askısı bulunan ve paslanmaz çelikten imal edilen üst tabla ile dikkat çeken veteriner muayene masası için ödenen parayı sonuna kadar hak ettiğini söyleyebiliriz.

Bir başka deyişle veteriner muayene masası fiyat performans oranı bakımından son derece başarılı bir veteriner muayene masasıdır. Veteriner muayene masası almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken farklı hususlar bulunmaktadır. Her şeyden önce, orijinal ve garantili uygun bir bir ürün olması önemsenmelidir.

Veteriner muayene masası satın al işlemi yapan müşterilerimiz için satış sonrası desteğimiz vardır. Kredi kartı veya kapıda ödeme seçeneklerinin olduğu siteden alışveriş yapmak son derece önemlidir. Sepetinizde ürün olarak bulunabilecek veteriner muayene masası ile son derece ekonomik ve kullanışlı bir alışveriş yapmış olabilirsiniz.

Veteriner masası veteriner hekimler tarafından kullanılmaktadır. Evcil veya yabani hayvan türlerinin ameliyat edilmesi, küçük cerrahi operasyonların gerçekleştirilmesi ve ihtiyaç duyulan diğer işlemlerin yapılması içinde veteriner masası kullanılmaktadır.

Sektörde birbirinden kaliteli, farklı modellere sahip ve uygun fiyatlı veteriner masası seçenekleri bulunmaktadır. Uygun ödeme seçenekleri ile beraber genellikle iki yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır. Sitemizde ye alan veteriner muayene masası fiyatları genel olarak her bütçeye hitap etmektedir.

veteriner muayene masası

İyi Bir Veteriner Masanın Hangi Özelliklere Bakar?

Veteriner muayene masası her şeyden önce yönetmeliğe uygun olmalıdır. Veteriner operasyon işlemleri için kullanılmaktadır. Geçmişten günümüze kadar birçok veteriner muayene masası ürünleri tercihen bulunmaktadır.

Veteriner masası hayvanların sağlığı adına güvenle kullanılabilir. Muayene, ameliyat, küçük cerrahi operasyonlar ve ihtiyaç duyulan diğer hizmetler için veteriner muayene masası tercih edilmektedir.

Serum askısı bulunması veteriner masası öne çıkaran detaylardan birisidir. Veteriner muayene masasında bulunan yerleşik serum askısı sayesinde hayvanlara çok daha verimli müdahaleler yapılmaktadır.

Veterinerler İçin En İdeal Paslanmaz Çelik Veteriner Muayene Masası

Paslanmaz veteriner muayene masası üst tabla paslanmaz çelikten imal edilmiş olmakla beraber bu masanın baş kısmında su vb sıvıların çıkması için gider bulunmaktadır. Veteriner muayene masası kir tutmaması sayesinde kolaylıkla temizlenmektedir. Bunun yanı sıra, korozyona karşı elektrostatik boya ile fırınlanıp kaplanmış olduklarını söylemek gerekir.

Veteriner operasyon masası; genel olarak 60x140x85cm ebatlarındadır. Ürünler; farklı ebatlara da sahip olabilirler. Veteriner muayene masası başta olmak üzere tüm veteriner malzemelerinin çelik kısımlarının paslanmaz olması şarttır. Bilhassa ameliyat masalarının çelik tablasının paslanmaz olması sayesinde veteriner hekimlere çok ciddi kolaylık sağlanacaktır. Bunun yanı sıra, veteriner muayene masalarında konsol motorunun olmasının da veterinerlere kolaylık sağlayacağını ifade edebiliriz.

Diğer Veterinerler Muayene Ekipmanları

Veterinerler muayene sırasında birçok alet kullanır teknolojin gelişmesi sayesinde veteriner muayene masası gibi aletlerin kalitesi de artmaktadır. Bu noktada, bilhassa X-ray masaların son derece kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Hem şık hem de fonksiyonel olan veteriner muayene masası seçenekleri ayarlanabilir yüksekliğe sahip olmalarından dolayı beğeni toplarlar.

Özellikle veteriner muayene masalarının 10mm beyaz plexiglass malzemeden üretilmiş olmalarının bu masaları daha da fonksiyonel hale getirdiğini söyleyebiliriz. Veterinerlere özel bakım ve muayene masalarının dikkat çeken farklı ürünler olduğunu ifade edebiliriz.

Ekipmanlar ve Ürün Fiyatlarımızı En Doğru Şekilde Görüntüleyin

Ürün fiyatlarımızı doğru bir şekilde görebilmek için lütfen üye olunuz. Diğer veteriner malzemelerinde olduğu gibi veteriner masası gibi ürün ve ürünler paslanmaz çelik malzemesi ile imal edilmiştir bu ürünler çok fazla tercih edilmektedir.

Türkiyenin her tarafına kargo ücretsiz olarak gönderilmektedir. Dizayn olarak bir şekilde kedi köpek gibi hayvanların kolay şekilde muayene edilmesi amacı ile üretilmiştir. İndirimli fiyatlarımızı görebilmek için lütfen üye olunuz. Sitemizde tüm veteriner ekipmanları yer almaktadır.

Güncel fiyatlarımızı görebilmek için sitemize üye olmanız gerekmez. Veteriner muayene masası güncel fiyatlarımızı kaliteli malzemeler belirlemektedir. Veteriner masası ve ekipmanları tasarım ve sağlamlık olarak dünya standartlarına göre üretilmektedir. Veteriner masası seçeneklerimiz her veterinerin ihtiyacı ve gereksinimlerini tam olarak karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Kaliteli bir veteriner masası seçimi yapmak veterinerlik muayenehanesi içindeki tüm ekipmanlar arasında önemli bir yere sahiptir. Üye olun veya üye olmayın fiyatlarımızı ve ürün özelliklerini temiz çamaşır arabaları, hasta karyolası, mobil masalar, katlanır masalar ve elektrikli hasta yatakları gibi ürün ve hastane için gerekli ekipmanlar uygun fiyatlar ile direkt üreticiden satın almanın avantajını yaşayın.

Tüm veteriner masası seçeneklerimiz üye olmadanda görülmektedir. Üretimini yaptığımız veteriner masası çeşitlerimiz dayanıklı 304 kalite ve paslanmaz çelikten yapılmıştır ve sterilize edilmeleri son derece kolaydır. Üye olmadan önce veteriner muayene masası fiyatlarını görüntülemek ve filtrelemek için artır azalt azalt arttır seçeneğini kullanabilirsiniz.

Geniş ürün portoyüfümüz ve veteriner muayene masası ekipmanları ve arabaları hakkında daha fazla bilgi için satış ekibimizle iletişime girebilirsiniz.