Gösterilen sonuç sayısı: 5

Hasta Taşıma Sedyesi

Hasta taşıma sedyesi ürünleri farklı özelliklerde uygun fiyatlarla stoklarımızda yer almaktadır ücretsiz kargo imkanından yararlanın.

İndirim!

Hasta Taşıma Sedyesi

Hasta Yıkama Sedyesi Paslanmaz

7.600

Hasta Taşıma Sedyesi

Katlanır Hasta Sedyesi

560

Hasta taşıma sedyesi ürünleri hastanelerde hastalar için kullanıldığı için kalitesi büyük önem taşımaktadır. Bu noktada, hasta taşıma sedyelerinin farklı çeşitleri olduğunu söyleyebiliriz. En önemli alternatiflerden birisi de merdiven sandalye sedye olarak dikkat çekmektedir.

Hasta Taşıma Sedyesi Çeşitleri

Or-med marka olarak hasta taşıma sedyesi çeşitleri üretiminde ihtiyaca yönelik ürün portföyümüzü genişletmiş bulunmaktayız. Paslanmaz özellikli katlanır, genel amaçlı, amortisörlü ve arabalı olarak çeşitlerimiz mevcuttur. Hastaların bir yerden bir yere taşınmaları sırasında kullanılmaktadır. Özellikle merdivenlerde kullanılan bu sedyeler ile hastaların güvenliği sonuna kadar düşünülmektedir. Acil müdahale ekipmanı olarak asansörün olmadığı ortamlarda hastanın hastaneye götürülmesi ve orada kat çıkarılması sırasında da son derece işe yaramaktadır. Hastane sedyesi olarak kullanılan bu ürün; hem hasta için kullanışlıdır. Ağırlığın eşit oranda dağılması sayesinde taşıyan kişiler; hastayı merdivenlerden rahatça indirebilirler. Buna ek olarak, merdiven sandalyeler; hastane sedyeleri olarak kullanılmalarıyla beraber yalnızca sandalye pozisyonu alırlar. Ürünün ön ayak kısmında bulunan kolonlardan elle müdahalede çıkan uzantılar ile büyük taşıma kolaylığı sağlarlar.

Hasta Taşıma Sedyesi Fiyatları Uygun ve Kargo Ücretsiz

Sedye fiyatları özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Farklı özellikteki ürünleri satın almak isteyenlerin aklında hasta sedyesi fiyat nedir sorusu bulunmaktadır. Ancak, ürünlerin her bütçeye hitap edebilen modelleri yer almaktadır. Bu sayede, isteyen herkes, bu ürünlerden satın alabilir. Taşıma işlemleri için kullanılan bu ürünleri indirimli satın alabilirsiniz. Hastane sedye fiyatları 9900 TL ile 7000 TL arasında değişmektedir. Taşıma sedyesi olarak kullanılan bu ürünler; özellikle yatalak hastalar için faydalı olmaktadır. Bunun yanı sıra, tekerlekli sedye olarak da kullanılabilir. Sağlam ve dayanıklı olması sayesinde gözünüzü arkada bırakmayacaktır. Bilhassa hafif alüminyum çerçeveli olanları tercih edilmektedir. Antibakteriyel özellikli oluşuyla hastanın sağlığını asla tehdit etmez. Arka ve ön bölümlerinde taşıma aparatı yer almaktadır. Kol koyma kolçaklarının olması, ön kol uzantılarının açılıp kapanması gibi ekstra özellikleri bulunmaktadır. Satışını yaptığımız ürünler kir tutmamasından dolayı son derece kolay bir şekilde temizlenmektedir. Ürünün teknik özellikleri de beğeni toplamaktadır. Dört adet sabit tekerleklerinin olması, iki adet kilitli tekerlerinin oluşu, üç adet sabitleme kemerlerin varlığı derken ürünün güvenlik ve kolay taşıma açısından herhangi bir sorun yaratmayacağını ifade etmek gerekir. Kaldırma kolları ve katlanır ayaklar ile taşımanın yanı sıra herhangi bir yere götürülme konusunda da avantaj teşkil etmektedir. Kolay taşınabilir özellikli olan bu ürün; ikiye katlanabilirdir. Dengeli oluşuyla güven vaat etmektedir. Birçok modelinin en az 150 kg taşıma kapasitesi bulunmaktadır.

Katlanır Hasta Taşıma Sedyesi Hangi Amaçla Kullanılır?

Hastaların bir yerden başka bir yere taşınmasında kullanılır acil durumlarda bilinç kaybı yaşayan, yürümekte zorluk çeken hastalar için avantajlıdır. Hastaların merdivenden indirilmesinin yanı sıra yakın mesafede olan ancak ambulans sedyesinin giremeyeceği yerlere götürülmesinde de işe yaramaktadır. Tekerlekli sandalye ve merdiven sandalyesi işlevi görecek şekilde tasarlandıklarını da belirtmek gerekir. Pole sedyeler omurga zedelenmesi riski bulunmayan hastaların transfer işlemlerinde kullanılmaktadır. Son derece basit ve düz olmalarından dolayı rağbet görürler. Hastalara acil müdahale gerektiği zaman kullanılmaktadır. Ciddi yaralanmaların olduğu kazalara müdahale noktasında işe yararlar. Bu sedyelerin kaymaz el tutamaçları bulunmaktadır. Bu sayede transfer işlemini yapacak olan kişinin sağlam bir el kavraması yapabilmesi mümkün olmaktadır. Hastaların inişli, çıkışlı ve pürüzlü yüzeylerden taşınması sırasında düşürme ve yaralanma korkusunu ortadan kaldırmaktadır. Transfer taşıma işlemleri sırasında ağır hizmet görevine sahip olurlar. Hafif alüminyum direkler ile çerçeveyi oluşturmalarının yanı sıra yüzeyi kandan ve diğer vücut sıvılarından gelen lekelere karşı dayanıklı turuncu vinil kaplı naylondan meydana gelmiştir. Kompakt tasarımı ile taşıma işlemlerinin sorunsuz olarak yapılmasını sağlar. Özel alaşımlı alüminyum malzemeden üretimi yapılan bu ürünün dayanıklılığı noktasında herhangi bir şüpheniz olmamalı! Tasarımı sırasında su geçirmez özel tekstil malzeme kullanılmıştır. Taşıma işlemlerinde kullanılan bu ürünün en az 150 kg taşıma kapasitesi yer almaktadır. Boş ağırlığı ise genel olarak üç kilogramdır. İçeriğinde özel taşıma çantası bulunmaktadır. En az iki adet yaralı tespit kemeri vardır. İş yeri, okul, otel, sağlık merkezleri ve ocakları, fabrika, itfaiye ve AVM olmak üzere kurtarma amaçlı her türlü birimde kullanılabileceklerini söylemeliyiz. Kategoriler içinde yer alan diğer ürünlerimiz hasta karyolaları, veteriner malzemeleri, hastane malzemeleri her geçen gün yeni eklenen hastane ekipmanları. Ücretsiz kargo gönderimi için bizimle iletişime girebilirsiniz.

Open chat