Gösterilen sonuç sayısı: 44

Masaj Yatağı

Masaj yatağı çeşitlerimiz elektrikli, iki motorlu ve diğer özelliklerde en kaliteli masaj yatakları ilk iş günü içinde kargo imkanı ile.


Masaj yatağı günümüzde oldukça önemli bir yere sahip ürünlerden biri olarak kullanılmaktadır. Bilhassa fizik tedavi uygulamalarında bu ürünlerin varlığı son derece önemlidir. Bunun yanı sıra, terapi seanslarında, gevşemek için masaja başvurulan SPA merkezlerinde ve salonlarında bu tip ürünler kullanılmaktadır.

Masaj Yatağı Çeşitleri ve İdeal Boyutları

Masaj yatağı tasarımında önem verilen husus tahmin edilebileceği üzere masaj yapılan kişinin rahatı ve huzuru olmaktadır. Bu noktada, her bir masaj yatağının son derece yüksek standartlarda imal edilmesi şarttır. İdeal bir ürün genel olarak 70-80cm yükseklik, 65-70cm genişlik, 190cm uzunluk ölçülerine sahip olmaktadır. Rengi ise kişisel isteklere göre değişmektedir. Ayrıca, masanın kullanılacağı kurumun belirli bir renk seçimi de söz konusu olabilir. Beyaz alternatiflerinin genel olarak tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Masaj Yatağı Fiyat Aralığı Neye Göre Belirlenir?

Fiyat aralığı özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Özel ahşap başta olmak üzere alüminyum, çanta tipi, diğer tercih edilen ürün çeşitlerinden. Demonte ve elektrikli, kullanım bakımından kolay. Katlanabilir portatif, SPA, manuel, baş ayarlı, manuel katlanabilen alternatifleri bulunmaktadır. Modeller arasından hangisinin daha iyi olduğunu söylemek mümkün değildir. Çünkü, herkesin ihtiyacına uygun modeller bulunmaktadır. Ancak, genel olarak katlanır ürün seçeneğinin daha kullanışlı olduğunu ifade etmek gerekir. Bunun yanı sıra fiyatınında masanın hangi malzemeden yapıldığına göre değişmektedir.

Masaj Yatakları Hangi Özellikte Olması Avantajlıdır

Katlanır ayaklı modelleri kalite ve kullanışlılık açısından çok şey vaat etmektedir. Kişiler uzanacakları için herhangi bir şüpheye düşmesine gerek yoktur. Bunun yanı sıra, ideal yüzey özelliklerine sahiptir. Çok sert veya çok yumuşak olmayan bu tip ürünlerden verimli uygulamalar yapılabilir. Katlanabilir oluşuyla da en güzel örneklerden birisini meydana getirmektedir. Taşınabilir olduğunu da eklemek gerekir.

Kaliteli bir ürün almak isteyenlerin ilk tercihi bu ürün olmalıdır. Kaliteli ve uzun ömürlü oluşu sayesinde kendisi için ödenen parayı sonuna kadar hak etmektedir. Herkesin bütçesine hitap eden bir fiyatı vardır. Farklı renk seçenekleri ile muayene dışında farklı yerlerde de kullanılabilir. Örneğin, SPA merkezinde insanları cezbedecek türden bir renge sahip varlığının çok daha etkili olacağını ifade etmek gerekir. Sonuç olarak üretmiş olduğumuz ürünler hem taşınabilir hem katlanabilir, hem de kolay bakım özelliklerine sahip ürün arayanlara hitap etmektedir.

Çanta tipi masaj yatağı fiyatları kategoriler içinde en uygun denilebilir ürünlerimiz ücretsiz kargo ile tarafınıza gönderilmektedir. Kullanıcılar tarafından oldukça revaç görülen ve severek kullanılan masaj masası çeşitlerine her geçen gün yeni ürünler eklenmektedir.

Masaj Yatağın En Önemli Özellikleri

Bu ürünler birtakım özelliklere sahip olmak zorundadır. Aksi takdirde, masaj yapılan kişinin bu eylemden herhangi verim alması mümkün olmaz. Bu kişinin rahatı ve huzuru her şeyden önemlidir. Son teknolojiye göre üretilmiş, kullanışlı niteliklere sahip olmalıdır. Bu noktada her şeyden önce nefes alma deliğinin olması gerektiğini söylemeliyiz. Bilhassa sırt masajı yaptıranlar için nefes alma deliğinin varlığı son derece önemlidir. Çünkü, bu sayede başlarını rahatça koyma şansına erişirler. Nefes alma deliği; her ürün tipinde olması gereken birinci detaydır. Tüm bunlara ek olarak kolay temizlenebilir özellikte olması gerekir. Kaliteli ve uzun ömürlü olacağından dolayı tercih edilmelidir.

Aynı zamanda, sıvı geçirmeyen, leke tutmayan ve gözenekleri bulunan katlanabilir ürün tipi satın almak; verilebilecek en doğru kararlar arasında bulunmaktadır. Son olarak yüzeyi de son derece önemlidir. Ne çok sert ne de çok yumuşak tip ideal özellikteki bir ürün olacaktır.

masaj yatağı

Spa Masaj Yatak Modelleri Ahşap Metal Elektrikli ve Çanta Tipi Çeşitlerimiz

En çok tercih edilenlerden birisi de katlanır ayaklı özellik tipindeki ürün olmaktadır. Eni 600mm, boyu 1800mm, yüksekliği 700mm olan bu ürün birçok kurum ve kuruluşta kendisine yer bulmaktadır. Bu modelin birçok farklı rengi bulunmaktadır. Beyaz, kahverengi, kırmızı, mavi, mor, siyah, turuncu, yeşil olmak üzere farklı renk seçenekleri arasından tercih yapılabilir. Masaj yatağı satın al işlemi yaparken dikkat edilmesi gerekenleri en iyi şekilde aktarmış bulunmaktayız.

Masaj Yatağı Hangi Mekanlarda Kullanılır?

Günümüzde birçok kurum ve kuruluşta kendisine yer bulmaktadır. Hastaneler başta olmak üzere estetik merkezleri, fizik tedavi merkezleri, kuaförler ve güzellik salonları, oteller, salonlar, klinikler, SPA merkezleri, psikolog muayenehaneleri gibi yerlerde yer verilmektedir. Beyaz renginin dışında farklı renk alternatiflerinin de olduğunu ifade etmek gerekir.

Bilhassa muayene söz konusu olduğunda genel olarak beyaz seçeneğinin daha çok tercih edildiği bilinmektedir. Bunun yanı sıra, birtakım özelliklere de sahip olması şarttır. Her şeyden önce, katlanabilen ürün varlığına ihtiyaç duyulur. Bu ürünlerin hangi malzemeden yapıldığı da son derece önemlidir. Ahşap seçeneklerine birçok yerde rastlayabilirsiniz. Ancak, bunun dışında da farklı malzemelerden üretilen ürünlerde bulunmaktadır.

Masaj Yatağı Kaça Ayrılır?

Genel ürünler olarak ikiye ayrılmaktadır. Metal ve ahşap tipi ürünlerin her birinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede, masaj yapılan birçok yerde kullanıldıklarını ifade etmek gerekir. Kullanılacağı ortamın dekorasyon özelliklerine uygun olarak seçilmektedir. Bu noktada, ürün hammadde özelliklerinin kullanım noktasında fark yaratmadığını da eklemek gerekir.

Fakat, katlanır tip ürün almak isteyenler için metal ürünlerin daha uygun olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra, mobil hizmet verenler için ise daha uygun tercih olabilir. Yukarıda da söylediğimiz gibi ürün standart özelliklerinin başında işlem yapılan kişi için baş kısmında bulunan boşluk gelmektedir. Bilhassa yüzüstü uygulama sırasında söz konusu boşluktan yüz kısmının dışarı çıkartılması gerekir. Bu sayede, daha rahat bir duruş imkanı yaratılacaktır. Son olarak işlem yapılan her yerde bu yatakların zorunlu olduğunu belirtmeliyiz.

Mağaza Kapsamında En Popüler Ürünlerimiz İndirimde

Sayfamızda yer alan ürünler için favori listesine ekle işlemi yapabilir mağaza içinde canlı olarak popüler ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz. En iyi ürünlerimiz indirimli fiyatı görebilmek için sepete ekle işleminin hemen ardından kupon kullanımı ile görülmektedir.

Hem Türkiye'de hem de dünyada birçok yerde saunalar, kaplıcalar, hamamlar, evler, spor kulüpleri, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri, hastaneler, oteller, tatil merkezleri ve daha birçok yerde ürünlerimizi görme imkanı bulabilirsiniz.

Masaj işleminden biraz bahsedersek, deri, derialtı dokusu, kaslar, iç organlar, metabolizma, dolaşım ve lenf sistemlerinin tedavi amaçlı uyarılması olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra, birtakım darbe ve ovmalar sayesinde bölgesel kan dolaşımının arttırılması hedeflenmektedir. Damarların genişlemesi ve dokuya daha fazla kan gelmesi bu işlemin amaçları arasında bulunmaktadır. Hem psikolojik hem de fizyolojik etki yaratılmaktadır. Vücut yüzeyinin neredeyse her noktasında tedavi, bakım ve rahatlama sağlanmaktadır. Yapılan masajlar birçok kişi bu işlemin lüks olduğunu ve keyfi uygulamadan ibaret olduğunu düşünmektedir. Ancak, günümüz sağlık şartları dikkate alındığında her insanın masaja ihtiyacı bulunmaktadır. Tıbbi ihtiyaç olan düzenli aralıklarla yaptırılması şarttır. Bu işlem sayesinde hasta veya yorgun olan organ eski haline döndürülmektedir. En eski tedavi yöntemlerinden birisidir bu nedenle çok önemli bir yere sahiptir. Terapi olarak özetleyebileceğimiz bu işlemin geçmişi çok eskilere dayanmaktadır. Organizmadaki etkilerden farklı şekilde faydalanmak adına yapılmaktadır.