TÜM TÜRKİYE'YE AYNI GÜN KARGO

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Masaj Masası

Masaj masası seçeneklerimizden size uygun olan ürünü seçebilir ve ücretsiz kargo imkanımızdan yararlanabilirsiniz.


Masaj masası günümüzde oldukça önemli bir tıbbi tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Bilhassa fizik tedavi uygulamalarında masaj masasının varlığı son derece önemlidir. Bunun yanı sıra, terapi seanslarında, gevşemek için masaja başvurulan SPA merkezlerinde, masaj salonlarında masaj masası kullanılır.

Masaj masası tasarımında önem verilen husus tahmin edilebileceği üzere masaj yapılan kişinin rahatı ve huzuru olmaktadır. Bu noktada, her bir masaj masasının son derece yüksek standartlarda imal edilmesi şarttır. İdeal bir masaj masası genel olarak 70-80cm yükseklik, 65-70cm genişlik, 190cm uzunluk ölçülerine sahip olmaktadır. Masaj masası rengi ise kişisel isteklere göre değişmektedir.

Ayrıca, masanın kullanılacağı kurumun belirli bir renk seçimi de söz konusu olabilir. Masaj masası beyaz alternatiflerinin genel olarak tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Çanta Tipi Masaj Masalarının Fiyatları

Masaj masası fiyatları özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Özel ahşap masaj masası başta olmak üzere alüminyum masaj masası, çanta tipi masaj masası, diğer tercih edilen ürün çeşitlerinden demonte masaj masası, elektrikli masaj masası, kullanım bakımından kolay katlanabilir masaj masası portatif masaj masası, SPA masaj masası, manuel masaj masası, baş ayarlı masaj masası, manuel katlanabilen masaj masası gibi alternatifler bulunmaktadır.

Bu masaj masası modelleri arasından hangisinin daha iyi olduğunu söylemek mümkün değildir. Çünkü, herkesin ihtiyacına uygun masaj masası modeli bulunur. Ancak, genel olarak katlanır masaj masası seçeneğinin daha kullanışlı olduğunu ifade etmek gerekir. Bunun yanı sıra, masaj masası fiyatı da masanın hangi malzemeden yapıldığına göre değişmektedir.

Masaj Masasının Hangi Özellikte Olması Avantajlıdır

Katlanır ayaklı masaj masası kalite ve kullanışlılık açısından çok şey vaat etmektedir. Masaj yaptıracak olan kişilerin masaj yatağı veya masaj masası açısından herhangi bir şüpheye düşmesine gerek yoktur. Bunun yanı sıra, ideal yüzey özelliklerine sahiptir. Çok sert veya çok yumuşak olmayan bu masaj yatağı ile verimli masaj uygulamaları yapılabilir. Katlanabilir oluşuyla da çanta tipi masaj masası adına en güzel örneklerden birisini meydana getirmektedir. Taşınabilir masaj masası olduğunu da eklemek gerekir.

Kaliteli bir masaj masası almak isteyenlerin ilk tercihi bu ürün olmalıdır. Kaliteli ve uzun ömürlü oluşu sayesinde kendisi için ödenen parayı sonuna kadar hak etmektedir. Herkesin bütçesine hitap eden bir fiyatı vardır. Farklı renk seçenekleri ile muayene dışında farklı yerlerde de kullanılabilir. Örneğin, SPA merkezinde insanları cezbedecek türden bir renge sahip masaj masasının varlığının çok daha etkili olacağını ifade etmek gerekir.

Sonuç olarak, hem taşınabilir, hem katlanabilir, hem de kolay bakım özelliklerine sahip masaj yatağı veya masaj masası arayanlara hitap etmektedir.

Çanta Tipi Masaj Masası Fiyatları

Kategoriler içinde fiyat bakımından en uygun ürünler ücretsiz kargo ile tarafınıza gönderilmektedir. Kullanıcılar tarafından oldukça revaç görülen ve severek kullanılan masaj masa çeşitlerine her geçen gün yeni ürünler eklenmektedir. Masaj yatağı alırken dikkat edilmesi gerekenleri en iyi şekilde aktarmış bulunmaktayız.

Masaj Masasının En Önemli Özellikleri

Masaj masası birtakım özelliklere sahip olmak zorundadır. Aksi takdirde, masaj yapılan kişinin bu eylemden herhangi verim alması mümkün olmaz. Bu kişinin rahatı ve huzuru her şeyden önemlidir. Masaj masası son teknolojiye göre üretilmiş, kullanışlı niteliklere sahip olmalıdır. Bu noktada, masaj masasının her şeyden önce nefes alma deliğinin olması gerektiğini söylemeliyiz.

Bilhassa sırt masajı yaptıranlar için nefes alma deliğinin varlığı son derece önemlidir. Çünkü, bu sayede başlarını rahatça koyma şansına erişirler. Nefes alma deliği; her masaj masasında olması gereken birinci detaydır. Tüm bunlara ek olarak, masaj masasının kolay temizlenebilir özellikte olması gerekir. Kaliteli masaj masası uzun ömürlü olacağından dolayı tercih edilmelidir.

Aynı zamanda, sıvı geçirmeyen, leke tutmayan ve gözenekleri bulunan katlanabilir masaj masası satın almak; verilebilecek en doğru kararlar arasında bulunmaktadır. Son olarak, masaj masasının yüzeyi de son derece önemlidir. Ne çok sert ne de çok yumuşak masaj masası ideal özellikteki bir ürün olacaktır.

masaj masası

En İyi Masaj Masası Modelleri ve Masaj Yatakları

Masaj masası modelleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi de katlanır ayaklı masaj masası olmaktadır. Eni 600mm, boyu 1800mm, yüksekliği 700mm olan masaj masası birçok kurum ve kuruluşta kendisine yer bulmaktadır. Bu masaj masası modelinin birçok farklı rengi bulunmaktadır. Beyaz, kahverengi, kırmızı, mavi, mor, siyah, turuncu, yeşil olmak üzere farklı renk seçenekleri arasından tercih yapılabilir.

Masaj Masası Ürünleri İçin Aynı Gün Kargo İmkanı

Masaj masası günümüzde birçok kurum ve kuruluşta kendisine yer bulmaktadır. Hastaneler başta olmak üzere estetik merkezleri, fizik tedavi merkezleri, kuaförler ve güzellik salonları, oteller, masaj salonları, klinikler, SPA merkezleri, psikolog muayenehaneleri gibi yerlerde masaj masasına yer verilmektedir. Masaj masası beyaz renginin dışında farklı renk alternatiflerinin de olduğunu ifade etmek gerekir.

Bilhassa muayene söz konusu olduğunda genel olarak masaj masası beyaz seçeneğinin daha çok tercih edildiği bilinmektedir. Bunun yanı sıra, masaj masalarının birtakım özelliklere de sahip olması şarttır. Her şeyden önce, katlanabilen masaj masalarının varlığına ihtiyaç duyulur. Masaj masasının hangi malzemeden yapıldığı da son derece önemlidir.

Masaj masası ahşap seçeneklerine birçok yerde rastlayabilirsiniz. Ancak, bunun dışında da farklı malzemelerden üretilen masaj masaları da bulunmaktadır.

Masaj Masasının Standartları Nelerdir?

Masaj masaları genel olarak ikiye ayrılmaktadır. Metal ve ahşap masaj masalarının her birinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede, masaj yapılan birçok yerde kullanıldıklarını ifade etmek gerekir. Masaj masası veya masaj yatağı kullanılacağı ortamın dekorasyon özelliklerine uygun olarak seçilmektedir. Bu noktada, ürün hammadde özelliklerinin kullanım noktasında fark yaratmadığını da eklemek gerekir. Fakat, katlanır masaj masası almak isteyenler için metal ürünlerin daha uygun olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra, mobil hizmet verenler için ise daha uygun tercih olabilir.

Yukarıda da söylediğimiz gibi masaj masalarının standart özelliklerinin başında masaj yapılan kişi için baş kısmında bulunan boşluk gelmektedir. Bilhassa yüzüstü uygulama sırasında söz konusu boşluktan yüz kısmının dışarı çıkartılması gerekir. Bu sayede, daha rahat bir duruş imkanı yaratılacaktır. Son olarak, masaj yapılan her yerde masaj masasının zorunlu olduğunu belirtmeliyiz.

Masaj; deri, derialtı dokusu, kaslar, iç organlar, metabolizma, dolaşım ve lenf sistemlerinin tedavi amaçlı uyarılması olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra, birtakım darbe ve ovmalar sayesinde bölgesel kan dolaşımının arttırılması hedeflenmektedir. Damarların genişlemesi ve dokuya daha fazla kan gelmesi; masajın amaçları arasında bulunmaktadır. Hem psikolojik hem de fizyolojik etki yaratılmaktadır. Vücut yüzeyinin neredeyse her noktasında tedavi, bakım ve rahatlama sağlanmaktadır.

Masaj masası ile yapılan masajlar birçok kişi masajın lüks olduğunu ve keyfi uygulamadan ibaret olduğunu düşünmektedir. Ancak, günümüz sağlık şartları dikkate alındığında her insanın masaja ihtiyacı bulunmaktadır. Tıbbi ihtiyaç olan masajın düzenli aralıklarla yaptırılması şarttır. Masaj sayesinde hasta veya yorgun olan organ eski haline döndürülmektedir.

Terapi olarak özetleyebileceğimiz bu işlem; hem Türkiye'de hem de dünyada birçok yerde yapılmaktadır. Saunalar, kaplıcalar, hamamlar, evler, spor kulüpleri, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri, hastaneler, oteller, tatil merkezleri ve daha birçok yerde masaj yaptırma imkanı bulabilirsiniz.

Masaj en eski tedavi yöntemlerinden birisidir. Geçmişi çok eskilere dayanmaktadır. Organizmadaki etkilerden farklı şekilde faydalanmak adına yapılmaktadır. Örneğin, çanta tipi masaj yatakları, spor masajı; bilhassa son yıllarda çok fazla popülerdir.

Çanta Tipi Masaj Masası Sitemizde Yer Alan En İyi Masaj Masaları Diyebiliriz

Masaj masası ile yapılan masajın bir çok faydası bulunmaktadır. Her şeyden önce, yara dokuları ve yapışıklıkların çözülmesi ve giderilmesinde etkili olmaktadır. Bununla birlikte, kas spazmı başta olmak üzere tendon iltihabı, uykusuzluk ve nevrasteni durumlarında da fayda sağlar.

Ayrıca, kas krampları ve yaralanmalarda akut devrenin ertesinde migren, gerilim tipi, ve hipertansiyon dolayısıyla meydana gelen baş ağrılarında, ağrılı adet dönemlerinde, kabızlıkta ve yine birçok ağrılı durumlarda masajdan faydalanılmaktadır.

Masaj uygulamaları sırasında iki farklı etki ortaya çıkmaktadır. İlk etki tahmin edileceği üzere uygulama bölgesinde oluşmaktadır. Uygulama bölgesinin dışında tüm vücutta da oluşan ısı artışının bir sonucu olarak kan dolaşımı hızlanmaktadır. Ayrıca, vücuttaki belirli bölgelere yapılan basıncın bir etkisi olarak vücutta bazı hormonların salınması durumu ortaya çıkmaktadır.

Masaj Masası Fayda Amacı Taşımalı

Hormonların düzenleyici etkiler göstermesinden dolayı masajın farklı belirtileri gözle görülür hale gelmektedir. Bu uygulama sırasında vena sistemi en az dört kat daha hızlı çalışmaktadır. Bu sayede, kirli kanın kalbe ulaşması daha hızlı olmaktadır. Bir başka deyişle, masaj masası üzerinde yapılan masajın hem kalbe hem de toplar damarlara olan yardımının en üst seviyede olduğundan bahsetmek gerekir.

Bu işlem sayesinde lenfa sisteminin yanı sıra hormonal sistem de tetiklenmektedir. Bu sayede, vücuttaki tedavi edici maddeler masaj yapılan bölgeye iletilerek bu bölgede çalışma yapması sağlanmaktadır.

Bu durumun bir sonucu olarak vücudun hastalıklara karşı olan direnci artmaktadır. Henüz başlangıç aşamasında olan birtakım rahatsızlıkların tedavi edilmesinde masajın apayrı öneminin olduğunu ifade etmek gerekir.

Başka deyişle, masaj masası üzerinde yapılan masajın tıbben kanıtlanmış en büyük faydası; pek çok olası sağlık sorununu daha başlamadan bitiriyor olmasıdır.

Masaj sırasında vücudun kendiliğinden ürettiği doğal uyuşturucu olarak bilinen ve morfinden bile daha etkili olan endorfin salgılanarak masaj yapılan kişide inanılmaz rahatlama meydana gelmektedir. Masajın hiçbir yan etkisi olmayan ve psikolojik anlamda ciddi rahatlama sağlayan antidepresan ve psikolojik terapi yöntemi olduğunu söylemek gerekir.

Başarılı satıcı olarak diğer e ticaret platformlarda da 8 renk katlanabilir masaj masası çeşidimiz stokta yer almaktadır. Ürünü aynı gün kargo imkanımız ile göndermekteyiz. Diğer çanta tipi masaj yatakları ve ürünler için kategorimizde yer alan marka ürünleri tümünü gör ürünü incele butonlarını tıklayarak inceleyebilir aradığınız ürünü bulamadıysanız whatsapp destek hattından bize ulaşabilirsiniz. Katlanabilir masaj ürünleri tl olarak fiyatlandırılmaktadır.

Open chat