Gösterilen sonuç sayısı: 19

Kan Alma Koltuğu

Kan alma koltuğu ekonomik uygun fiyatları farklı özelliklerde manuel, motorlu ve çeşitli renk seçenekleri ile ürün detaylarına bakabilirsiniz.

4.470
İndirim!
Orijinal fiyat: ₺8.500.Şu andaki fiyat: ₺7.860.
İndirim!
Orijinal fiyat: ₺8.500.Şu andaki fiyat: ₺7.860.
10.600
İndirim!
Orijinal fiyat: ₺18.340.Şu andaki fiyat: ₺15.600.

Kan alma koltuğu kategorisine dair manuel ve hareketli tüm çeşitlerin en üstün kalite ve hammaddelerle üretilip doğrudan tüketiciye satıldığı web sitemiz tüm ülkenin göz bebeği medikal sağlık ürünleri imalatçısına dönüşmüştür. Değerli ilgi ve teveccühlerinizden aldığımız motivasyonla her gün daha fazla çalışarak kuruluşlarınız ve evleriniz için önemli sağlık argümanları üretiyoruz.

Ormed Sağlık Ürünleri olarak en kaliteli ürünleri uygun TL bazlı fiyatlar ile piyasaya sürerek bütçelerinize katkı sağlıyoruz. Kan alma koltukları ve daha pek çok medikal malzeme en uygun TL bazlı fiyatlar ve mükemmel kalite ile hizmetinize sunulmaktadır. Üst kalitedeki ürün çeşitlerimizden birini favori listesine ekle sekmesi ile sayfanıza kaydedip fiyat takibi yapabilirsiniz.

Kan Alma Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

kan alma koltuğu

Öncelikle paslanmaz kan alma koltuğu özelliğine sahip olmalı. Çok sağlam ekipmanlar ve hijyenik malzemeler ile üretilmiş olmalıdır. Bunun dışında iyi bir kan alma koltuğu çok rahat olmalıdır. Özellikle laboratuvar tahlilleri sırasında birkaç ml ya da fazla ml kan vermek için koltuk üzerinde zaman geçireceği için hastanın konforu önemlidir. Hastanın refleks ile hareketli davranması olasılığına karşın sabit bir yapıya sahip olmalıdır.

Sabit olmayan bir kan alma koltuğu kan alma işleminin sağlıklı gerçekleştirilmesini engelleyecektir. Bizzat tarafımızca üretilen yerli kalite muayene ürün ve ekipmanlarımız ile kan alma koltuğu çeşitlerimizden birini favori listesine ekle sekmesi ile sayfanıza kaydedip fiyatlarımızı TL bazlı olarak takip edebilirsiniz. Ormed Sağlık Ürünleri sağlığınız için değer üretir.

Kan Alma Koltukları Sağlık Çalışanlarının En Önemli İhtiyaçları Arasındadır

kan alma koltukları

Kan alma koltuğu sağlık çalışanlarının en önemli ekipmanları arasında bulunmaktadır. En temel uygulama alanları bakımından başlıca aşağıdaki kuruluşlarda kan alma koltuğu kullanılmaktadır;

  • Laboratuvar
  • Hastane
  • Özel Klinikler
  • Medikal Güzellik ve Estetik Merkezleri
  • Diyetisten Klinikler

Sağlık ve muayene dünyasına ait pek çok favori ekipmanlar arasından birini favori listesine ekle sekmesi ile sayfanıza kaydedip, fiyatlarımızı TL bazlı olarak takip edebilirsiniz.

Kan Alma Koltukları Motorlu ve Manuel Seçenekler Arasındaki Fark Nelerdir?

Kan alma koltukları motorlu ve manuel çeşitler olmak üzere iki ana başlığa ayrılmaktadır. Motorlu modeller hasta konforu ve sağlık çalışanı rahatlığı açısından çok önemlidir. Gerekli koltuk ayarlamalarını yaparken hastayı rahatsız etmeden bunu gerçekleştirebilmenin yolu otomatik olan motorlu modellerden geçmektedir. Manuel modellerde ise otomatik olanlardan farklı olarak el ile koltuk ayarı yapılmaktadır.

Daha uygun TL miktarlarındaki ekonomik bir seçenek arayanlar için de manuel koltuk uygun bir seçenek olacaktır. Hareketli kan alma koltuğu, laboratuvar masaları, ilaç arabaları, muayene koltuk çeşitleri gibi sağlık dünyasına ait pek çok favori ürün çeşidinden birini favori listesine ekle sekmesi ile sayfanıza kaydedip fiyatlarımızı TL bazlı olarak takip edebilirsiniz.

Kan Alma Koltuğu Hangi Malzemeler ile Temizlenir?

kan alma muayene koltuğu

Sağlık konusu asla şakaya gelmeyeceği için kan alma koltuğu özel alkollü solüsyonlar ve uygun malzemeler ile steril hale getirilmelidir. Kan yoluyla hastalık bulaşma riskinin %60 gibi ciddi bir seviyede olduğunu asla unutmayalım. 1 ml kan damlasa bile başka bir hasta kan alma koltuğu üzerine oturmadan ya da sağlık çalışanı koltuk ile temas etmeden hızlıca temizlenmelidir. Temizliği kolay favori kan alma koltuğu ve muayene koltuk çeşitlerinden birini favori listesine ekle sekmesi ile sayfanıza kaydedip fiyatlarımızı TL bazlı olarak takip edebilirsiniz.

Kan Alma Koltukları Muayene İçin de Kullanılabilir mi?

sağlık çalışanlarının kullandığı paslanmaz hareketli muayene koltukları medikal malzemeler

Muayene koltuğu kan alma için uygun olmayabilir ama pek çok kan alma koltuğu muayene işlemleri için uygun hale gelebilmektedir. Bazı özel tıbbi bölümler dışında pek çok kan alma koltuğu ile muayene işlemi yapılabilir. Kan alma muayene koltuğu üzerinde yapılırsa hasta rahatsızlık duyabilir. Farklı özelliklere sahip pek çok favori muayene koltuk çeşitlerinden ve kan alma koltuğu ürün çeşitlerinden birini favori listesine ekle sekmesi ile sayfanıza kaydedip fiyatlarımızı TL bazlı olarak takip edebilir, indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kan Alma Koltuğu Kullanım Sırasında Mutlaka Sabit Olmalıdır

Kan alma ve kan aldırma konusu başta hasta olmak üzere her iki taraf içinde stresli bir konudur. Yanlış bir işlem hastanın canının yanmasına ve daha ileri sonuçlara neden olabilir. Bu yüzden kan alma koltukları mutlaka sağlam olmalı, esneme yapmamalı ve konulduğu yerde sallanmadan sabit durmalıdır. Özellikle kan alma işlemi sırasında koltuk 1 cm bile yerinden oynamamalıdır. Muayene yapılan koltuk ta aynı şekilde çok sağlam bir yapıya sahip olmalıdır.

Öyle ki kan alma işlemi ya da muayene yapılan koltuk mutlaka en düşük kg ölçüsündeki hastadan en yüksek kg ölçüsüne sahip hastaya kadar herkesi sağlam bir şekilde ve esneme yapmadan taşıma yeteneğine sahip olmalı, buna uygun malzemeler ile üretilmelidir. Yerden yükseklikleri ortalama 55 cm olan koltuk çeşitlerinin denge unsuru gözetilmeden üretim yapılması sakıncalıdır. Hareketli bölümlerin montajları da dikkatli yapılmış olmalıdır.Birbirinden sağlam kan alma koltuğu ürün çeşitlerinden birini favori listesine ekle sekmesi ile sayfanıza kaydedip fiyatlarımızı TL bazlı olarak takip edebilirsiniz.

En Kaliteli Kan Alma Koltuklarını Web Sitemizde Favori Listesine Ekle

En kaliteli medikal ekipmanlar ve kan alma koltuğu seçeneklerinden birini favori listesine ekle sekmesi ile sayfanıza kaydedip fiyatlarımızı TL bazlı olarak takip edebilir belli dönemlerdeki indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kan Alma Koltuğu ve Ekipmanları Kaliteli Olmalıdır

Kan alma koltuk ve ekipmanları her açıdan çok kaliteli olmalıdır. Hareketli bir yapıya sahip olduğu için bulunduğu yerde oynama yapmaması önem arz eder. İnsan sağlığına uygun hammaddeler ile üretilmiş olması da aranan unsurlardandır. Sağlık konusundaki en güvenilir kan alma koltuğu ürün çeşitlerimizden birini seçip favori listesine ekle sekmesi ile sayfanıza kaydedip bilgi akışında kalabilirsiniz.

Kan Alma Koltuğu Fiyatları Kaç TL dir?

En uygun Tl miktarlarındaki kan alma koltuğu ürün çeşitlerimizden birini favori listesine ekle sekmesi ile sayfanıza kaydedip fiyatlarımızı TL bazlı olarak takip edebilir, eşsiz fiyat fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Güncel TL fiyatları bilgileri için web sitemize giriş yapabilirsiniz.

Üretim Malzemeleri, Markaları ve Kalitelerine Göre Kan Alma Koltuğu Çeşitleri

Üretildikleri malzemeleri ile kalitesini ortaya koyan medikal ürün ve içerikler insan sağlığı ile doğrudan alakalı oldukları için çok büyük önem arz etmektedir. En kaliteli malzemeleri kullanarak en iyi ürün ve içerikleri üretmek adeta zorunludur. Merdiven altı üreticilerin kullandıkları kötü malzemeleri ürün resmine baktığınızda bile anlayabilirsiniz. Piyasada Medkimsan kan alma koltuğu ve daha pek çok markanın ürün çeşitleri mevcuttur. Kaliteli kan alma koltuğu ürün çeşitlerimizden istediğiniz adette favori listesine ekle sekmesiyle sayfanıza kaydedip kampanya dönemlerinde güncel bilgi alabilirsiniz.

Otomatik Kan Alma Koltuğu Çeşitlerimizle Sağlık İşlemleriniz Güvence Altında

Otomatik ve motorlu kan alma koltuğu modellerimiz ile hastalarınız ve siz tam konfora erişeceksiniz. Motorlu kan alma koltuğu elektrik ile çalıştığı için yalnızca komut vererek motorlu sistem ile koltuk çok rahatlıkla hareketli şekilde kullanılabilmektedir. En güvenilir sağlık işlemleri için en güvenilir medikal ürün çeşitleri üretip uygun TL miktarları ile satışa sunan firmamızı web sitemize girip favori listesine ekle sekmesiyle sayfanıza kaydedip bulunmaz fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Paslanmaz malzemeler ile üretimi yapılan manuel, motorlu kan alma koltuğu ve diğer medikal sağlık ürün çeşitleri yalnız içerikleriyle değil görünümleriyle de güven veriyor.

Hareketli Yapısıyla Sedyeye Dönüşebilen Kan Alma Koltuğu Burada

Sedyeye dönüşebilen manuel ve motorlu kan alma koltuğu ürün çeşitlerimiz ekonomik yapısı ve uygun TL miktarlarındaki fiyatlarıyla favori listesine ekle sekmesiyle sayfanıza kaydedilmek üzere sizleri bekliyor.

Mükemmel Olarak Design Edilmiş Kan Alma Koltuğu Ürünleri İçin Doğru Adres

Her türlü medikal ekipmanlar için tek adresiniz Ormed Sağlık Ürünleri günden güne büyüyerek hayata değer katıyor. Mükemmel design yapısı ve ergonomiye sahip manuel ve motorlu kan alma koltuğu ürün gruplarımız çeşitli renk seçenekleri ile favori listesine ekle sekmesiyle kaydetmeniz üzere web sitemizde bekliyor.

Kan Alma Koltuğu ve Medikal Malzemeler TL Bazlı Fiyatlar ve Ücretsiz Kargo Fırsatı İle

Manuel ve motorlu kan alma koltuğu veteriner ekipmanları medikal malzemeler muayene koltukları medikal masalar ilaç arabaları ve en üst düzey kalitede bizzat tarafımızca imal edilip, üreticiden tüketiciye uygun TL fiyatları ile satılmaktadır. Mükemmel; manuel, motorlu kan alma koltuğu çeşitlerimiz ve çok daha fazlası hakkında güncel bilgi alabilmek için favori listesine ekle sekmesiyle web sitemizi sayfanıza ekleyip bir tanesine uygun TL fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz. Ormed Sağlık Ürünleri olarak hepinize sağlıklı günler dileriz.