Gösterilen sonuç sayısı: 2

Jinekoloji Muayene Masası

Jinekoloji muayene masası çeşitlerimiz ekonomik en uygun fiyatlar ile ücretsiz kargo imkanından hemen yararlanın.


Jinekoloji muayene masası ayarlama yapıldığı sırada yükselse de pozisyonunda herhangi bir değişiklik olmamaktadır. Özel bir malzeme ile kaplı olan döşemesi sayesinde uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Kolay temizlenebilir ve kolay kullanım açısından çok ciddi bir avantajdır. Aynı zamanda, su geçirmez ve anti bakteriyel özellikler taşımaktadır. Jinekolojik muayene masası fiyatları; oldukça uygun olmakla beraber herkesin bütçesine uygundur.

Jinekoloji Muayene Masası Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Jinekolog kadın sağlığı için son derece önemli olan hastalıkların teşhis ve tedavisiyle ilgilenmektedir. Bu noktada, herhangi bir jinekoloğun muayenehanesinde bazı ekipmanların mutlaka olması gerekir.Jinekolog muayene masası bu ekipmanların başında gelmektedir. Hastaların muayene edilmesinde kullanılan muayene masasının birtakım özelliklere sahip olması şarttır. Elektrikli iki motorlu muayene masası; en çok tercih edilen muayene masası alternatiflerinden birisi olmaktadır. Sırt kısmının elektrikli motor ile ayarlanması sayesinde hastaların muayene esnasında hareketi esnasında rahat etmesi sağlanmaktadır. Özellikle kumada sistemleri ve motorlu ayak pedal bölümü olan masalar tercih edilmektedir.

jinekoloji muayene masası

Ayarlanabilir Jinekoloji Muayene Masası Oldukça Önemlidir

Bunun yanı sıra, yine elektrikli motor yardımıyla yükseklik ayarlanabilir jinekoloji muayene masası ürünleri yer almaktadır. Ürünün sahip olduğu el kumandası ile de tüm fonksiyonlar kontrol edilmektedir. Elektrikli iki motorlu muayene masasında sünger üzeri vinleks kaplı şiltenin olması dikkat çekmektedir. Bu sayede, hastalar oturma konusunda herhangi bir sıkıntı çekmezler. Sayfamızda yer alan masanın farklı fonksiyonları ve işlevsel bölümü bulunmaktadır. Önemi tartışılmaz medikal ürünlerden birisi olan muayene masası ikisi fren tertibatlı 360 derece dönebilen dört adet tekerlek ile kullanım kolaylığı açısından ve güvenlik noktasında herhangi bir sorun yaşatmayacaktır. Buna ek olarak, ürünün tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile boyanmıştır.

Hareketli Jinekoloji Muayene Masası

Elektrikli motorlu olanlarının dışında farklı özelliklere sahip alternatifleri ile de dikkat çekmektedir. Eni 700mm, boyu 1700mm, yüksekliği 800mm olan bu muayene masaları; birçok jinekoloğun muayenehanesinde yer bulmaktadır. Bu masa jinekoloji başta olmak üzere üroloji ve ufak operasyonlar için tasarlanmıştır. Sırt yükseklik hareketlerini motor yardımıyla yapması; oldukça ciddi bir avantajdır. Bunun yanı sıra, amortisörlü mekanik mekanizma ile trendelenburg hareketi yapılmaktadır.

Or-med olarak hastane malzemeleri kapsamında hasta karyolaları, özel hastane kumanda mekanizmalı yatak sistemleri, kan alma koltukları, jinekolojik muayene masası, oturma bandları, yukarı ve aşağı pedalı olan sırt kısmı hareketli kullanım kolaylığı olan hasta yatakları, muayene masaları ücretsiz kargo hizmetimiz ile gönderilmektedir. Farklı fonksiyonlara sahip olan masanın farklı işlevsel bölümü yer almaktadır

Jinekolojik Muayene Masaları İçin Gerekli Olan Özellik Hareketli Olması

Haraketi kolay olabilen destek ayak sistemi olan ürünleri incele kısmına tıklayarak detaylarına bakabilirsiniz. Sitemizde yer jinekolojik muayene masası kullanım olarak oldukça rahattır. Muayene masalarında yer alan önemli özelliklerden biri masanın ayak kısmında yer alan yukarı aşağı hareket etmesi. Bu hareketi sağlayan ayak sistemi pedalı olan jinekoloji masaları çokça tercih edilmektedir.

En Kaliteli Jinekolojik Muayene Masaları

Jinekoloji masaları ayrıca kumanda sistemi ile kontrol edilebilen sistemleri mevcuttur. Bünyemizde ürettiğimiz sağlam ve en kaliteli jinekoloji muayene masaları yer almaktadır. Özellikle ayak ve sırt kısmı hareketli olan çeşitli masa üretimleride mevcuttur. Kumanda sistemi ile üretilen jinekoloji muayene koltukları oldukça tercih edilmektedir. Çünkü bu tarz jinekoloji muayene masalarında ayak sistemi bölümü yukarı aşağı hareketi olan mekanizması özel pedalı ve hareketli sırt kısmı yer almaktadır. Bu kullanım kolaylığı açısından oldukça önemlidir.

Kadınların üreme sistemlerinin teşhis, tedavi ve bakım işlemleriyle ilgilenen bilim dalına jinekoloji adı verilmektedir. Bir başka deyişle, en sık rastlanılan kadın hastalıklarının bu kategoride olduğunu söyleyebiliriz. Kadın sağlığının ergenlikten başlayarak erişkinliğe kadar devam eden sürecinde jinekolojinin önemli bir yeri bulunmaktadır. Bu nedenle jinekologların tercih ettiği tarzdaki bir masanın farklı fonksiyonlara sahip işlevsel bölümü bulunması gerekmektedir. Jinekolojik muayene masaları ve satışını yaptığımız diğer hasta karyolaları kalite kontrolüne tabi tutularak güvenle ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir.

Motor özelliği olan hareketli jinekolog masaları hastanın özellikle sırt kısmının konforlu olması beklenir. Yukarı aşağı hareketi motorlu kumanda sistemi ile oturma ve kullanım kolaylığı olan ürünlerimiz bu doğrultuda üretilmiştir. Ürünlerimiz hakkında bizlere müşteri destek iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz.