TÜM TÜRKİYE'YE AYNI GÜN KARGO

24 sonuçtan 1-15 arası gösteriliyor

Hastane Malzemeleri

Hastane malzemeleri serum askısı, port kuvet, eskabo, pansuman arabası en uygun fiyatlar ile indirimdedir.

Hastane Demirbaşları

Ahşap Eskabo

100

Hastane Demirbaşları

Cihaz Taşıma Arabası

180

Hastane Demirbaşları

Eskabo Paslanmaz Çelik

100
İndirim!

Hasta Taşıma Sedyesi

Hasta Yıkama Sedyesi Paslanmaz

5.750

Hastane Demirbaşları

Katlanır Çamaşır Arabası

490

Hasta Taşıma Sedyesi

Katlanır Hasta Sedyesi

560

En Çok Kullanılan Hastane Malzemeleri Nelerdir?

Ahşap çekmeceli cihaz taşıma sehpası, Z tipi cihaz taşıma sehpası, serum askılıklı cihaz taşıma sehpası ve cihaz taşıma arabası; hastane ortamında mutlaka bulunması gereken hastane malzemeleri arasında yer almaktadır. Bu tür ürünler; ilaçların veya diğer gerekli araç gereçlerin bir yerde bir yere taşınmasında kullanılırlar. Hastaların hastane ortamında sorunsuz ve kaliteli bir hizmet alması sağlanmaktadır. Bu malzemelerin eksikliği veya yetersiz olması halinde ortaya ciddi sağlık sorunları çıkabilir. Hastane demirbaşları arasında bulunan bir diğer ürün kategorisi ise pansuman arabası olmaktadır. Üç raflı metal pansuman arabası ve üç çekmeceli ahşap pansuman arabası olmak üzere farklı alternatifleri bulunmaktadır. Hasta pansumanı için kullanılacak olan malzemelerin bulunduğu pansuman arabasının sağlam ve kaliteli olması son derece önemlidir. Port küvet; çiftli ve tekli olmak üzere ihtiyaca uygun olarak tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra, serum askısı; bir hastanede mutlaka olması gereken malzemeler arasında bulunmaktadır. Serumun takılması için yapılmıştır. Aparatının bükümlü olmasından dolayı serumun çıkmasını ve hareket etmesini sağlamaktadır. Tasarımında örümcekten esinlenilen bu ürünler; sağlık sektörünün vazgeçilmezi olarak bilinmektedir.

Hastane Malzemeleri Ücretsiz Kargo İle Gönderilmektedir

Ekonomik kirli çamaşır toplama arabası; hasta bakım sürecinde son derece önemlidir. Uzun süreli olarak hastanede kalan hastaların ve yakınlarının kirli çamaşırlarının toplanmasında işe yaramaktadır. Eskabo; en sık ihtiyaç duyulan medikal ürünlerden birisidir. Bu ürünler sayesinde sağlık personeli çok daha rahat bir şekilde çalışmaktadır. Bunun yanı sıra, eskabo sayesinde hastaların muayene masasına daha kolay erişimi sağlanmaktadır. Eskabonun metal boru iskelete sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ürün; iki farklı basamaktan meydana gelmektedir. Buna ek olarak, paslanmaz çelik ve ahşaptan üretilen versiyonları da bulunmaktadır.

Katlanır hasta sedyesi; bir sağlık kuruluşunda mutlaka olması gereken bir medikal ürün olarak dikkat çekmektedir. Hastalara acil durumlarda müdahale edilmesi noktasında çok fazla işe yaramaktadır. Genel amaçlı hasta taşıma sedyesi ve amortisörlü sedye; yine bu kategorinin ürünleri arasında bulunmaktadır. Hasta muayene paravanı; çocukluğumuzdan itibaren alışık olduğumuz bir hastane malzemesi olarak dikkat çekmektedir. İki kanatlı, üç kanatlı ve dört kanatlı olmak üzere çeşitli alternatifleri bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, oksijen tüpü taşıma arabası, bakım yatakları, paslanmaz hasta yıkama sedyesi, arabalı hasta taşıma ve transfer sedyesi de olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Son olarak, kan alma koltuğu; güvenilir ve kullanışlı detaylarıyla hastane ortamında kendisine yer bulur.

Open chat